| MOQ: | 1 |
| Price: | negotiable |
| Standardowe opakowanie: | standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z życzeniem klienta |
| Okres dostawy: | 1-30 dni roboczych |
| Metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Nasze wysokotemperaturowe pompy ciepła 75°C charakteryzują się dużą wydajnością i wysoką stabilnością, zapewniając maksymalną temperaturę wody na wylocie wynoszącą 75°C. Dzieje się tak dzięki dedykowanej sprężarce pompy ciepła i inteligentnemu systemowi kontroli temperatury. Zastosowanie układu sterowania o zmiennej częstotliwości dodatkowo zwiększa stabilność w warunkach wysokiej temperatury, czyniąc je bardziej energooszczędnymi i przyjaznymi dla środowiska.
Nasze wysokotemperaturowe pompy ciepła można również stosować do podgrzewania wody użytkowej i ogrzewania. Można je również stosować w branżach specjalistycznych (takich jak przetwórstwo spożywcze, elektrokucie, natryskiwanie, pakowanie i poligrafia, przemysł chemiczny, ubój) wymagających temperatury wody gorącej powyżej 55°C.
Cechy
1. Technologia sprężarki EVI: wykorzystuje sprężarkę Copeland EVI, zapewniając wydajną pracę w różnych warunkach.
2. Kompatybilność z wieloma źródłami zasilania: Obsługuje zasilanie jednofazowe 220 V-240 V i zasilanie trójfazowe 380 V-415 V.
3. Kompleksowa ochrona bezpieczeństwa: obejmuje funkcję temperatury, czasu, przepływu wody, środka przeciw zamarzaniu, ochrony prądowej i przełącznika ciśnienia.
4. Elastyczne dostosowywanie: oferuje opcje pełnego dostosowywania, dostosowywania małych partii oraz rozwiązań opartych na projektach/próbkach.
5. Szeroki zakres zastosowań: Nadaje się do willi, hoteli, fabryk, szpitali i mieszkań studenckich.
6. Certyfikaty jakości: Certyfikaty CE, ISO9001, CCC, CB, RoHS, SASO i SGS.
7. Wysoka efektywność energetyczna: Współczynnik efektywności energetycznej sięga 2,52-2,56, oszczędzając około 70% energii w porównaniu z tradycyjnymi grzejnikami.
Zalety
1. Sprężarka
W naszych dużych pompach ciepła stosujemy sprężarki spiralne Copeland (USA), natomiast w małych pompach ciepła stosujemy sprężarki zaprojektowane specjalnie do pomp ciepła o wysokiej sprawności roboczej.
2. Elektryczny układ sterowania
Dzięki funkcjom kontroli projektu można łatwo sterować pompą obiegową, kompensacją wody, zaopatrzeniem w wodę, pomocniczym ogrzewaniem elektrycznym i automatycznym odszranianiem PID. Użytkownicy mogą ustawić różne parametry w zależności od różnych potrzeb projektu i osiągnąć automatyzację całego systemu.
3. Płaszczowo-rurowy wymiennik ciepła
W pompie ciepła zastosowano wysokowydajny wymiennik płaszczowo-rurowy o powierzchni wymiany ciepła 3,7 razy większej niż w przypadku rur gołych. Jego unikalna konstrukcja i zwarta spiralna budowa zapewniają wystarczającą wymianę ciepła czynnika chłodniczego.
4. Elektroniczny zawór rozprężny
Stosujemy zawory rozprężne marki Sanhua i w połączeniu z systemem sterowania naszej firmy opracowaliśmy specjalny elektroniczny regulator rozprężny. Ten sterownik wykorzystuje technologię cyfrową do regulacji czynnika chłodniczego w oparciu o czynniki temperaturowe, aby osiągnąć optymalną wydajność przepływu i wyższą wartość COP.
Dane techniczne
| typ | FKH-12I/GW | FKH-20II/GW | FKH-40II/GW |
| Boczny wylot powietrza | Najlepszy wiatr | Najlepszy wiatr | |
| Specyfikacje mocy | 220 V ~ 50 Hz | 380 V 3N ~ 50 Hz | 380 V 3N ~ 50 Hz |
| Wydajność grzewcza poniżej A1 stan pracy(20) |
12kW | 20kW | 40kW |
| Pobór mocy grzewczej poniżej Stan pracy A1 |
4,8 kW | 8,2 kW | 16,2 kW |
| Wydajność grzewcza poniżej A2 warunki pracy(7) |
11,5 kW | 19kW | 38kW |
| Pobór mocy grzewczej poniżej Stan pracy A2 |
5,3 kW | 8,7 kW | 17,5 kW |
| Wydajność grzewcza poniżej A3 stan pracy(-12) |
10,5 kW |
17kW | 35 kW |
| Moc zużycia ogrzewania w stanie roboczym A3 |
5,3 kW |
8,5 kW | 19kW |
| Wydajność grzewcza poniżej A4working stan(-20) |
9kW |
15kW | 30kW |
| Moc zużycia ogrzewania w stanie roboczym A4 |
5,6 kW |
9,3 kW | 18,5 kW |
| Maksymalny prąd roboczy | 40A | 35A | 70A |
| wypisać | 2,1 m3/godz | 3,5m3/godz | 6,9m3/godz |
| hałas | ≤56dB(A) | ≤58dB(A) | ≤60dB(A) |
| Strata ciśnienia po stronie wody | ≤72 kPa | ≤75 kPa | ≤75 kPa |
| Rozmiar jednostki (długość x szerokość x wysokość mm) | 1030×410×1390 | 860×780×1780 | 1550×780×1780 |
| PODŁĄCZ ROZMIAR | DN32 (złączki sześciokątne) | DN32(sześciokąt sutki) |
DN40(sześciokąt sutki) |
| Masa jednostkowa (kg) | 160 | 212 | 412 |
Uzyskaj dodatkową pomoc
Leomon oferuje wysokiej jakości usługi ODM i OEM, dostosowując rozwiązania do Twoich potrzeb. Nasz doświadczony zespół inżynierów i projektantów wcieli Twoje pomysły w życie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji.
| MOQ: | 1 |
| Price: | negotiable |
| Standardowe opakowanie: | standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z życzeniem klienta |
| Okres dostawy: | 1-30 dni roboczych |
| Metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Nasze wysokotemperaturowe pompy ciepła 75°C charakteryzują się dużą wydajnością i wysoką stabilnością, zapewniając maksymalną temperaturę wody na wylocie wynoszącą 75°C. Dzieje się tak dzięki dedykowanej sprężarce pompy ciepła i inteligentnemu systemowi kontroli temperatury. Zastosowanie układu sterowania o zmiennej częstotliwości dodatkowo zwiększa stabilność w warunkach wysokiej temperatury, czyniąc je bardziej energooszczędnymi i przyjaznymi dla środowiska.
Nasze wysokotemperaturowe pompy ciepła można również stosować do podgrzewania wody użytkowej i ogrzewania. Można je również stosować w branżach specjalistycznych (takich jak przetwórstwo spożywcze, elektrokucie, natryskiwanie, pakowanie i poligrafia, przemysł chemiczny, ubój) wymagających temperatury wody gorącej powyżej 55°C.
Cechy
1. Technologia sprężarki EVI: wykorzystuje sprężarkę Copeland EVI, zapewniając wydajną pracę w różnych warunkach.
2. Kompatybilność z wieloma źródłami zasilania: Obsługuje zasilanie jednofazowe 220 V-240 V i zasilanie trójfazowe 380 V-415 V.
3. Kompleksowa ochrona bezpieczeństwa: obejmuje funkcję temperatury, czasu, przepływu wody, środka przeciw zamarzaniu, ochrony prądowej i przełącznika ciśnienia.
4. Elastyczne dostosowywanie: oferuje opcje pełnego dostosowywania, dostosowywania małych partii oraz rozwiązań opartych na projektach/próbkach.
5. Szeroki zakres zastosowań: Nadaje się do willi, hoteli, fabryk, szpitali i mieszkań studenckich.
6. Certyfikaty jakości: Certyfikaty CE, ISO9001, CCC, CB, RoHS, SASO i SGS.
7. Wysoka efektywność energetyczna: Współczynnik efektywności energetycznej sięga 2,52-2,56, oszczędzając około 70% energii w porównaniu z tradycyjnymi grzejnikami.
Zalety
1. Sprężarka
W naszych dużych pompach ciepła stosujemy sprężarki spiralne Copeland (USA), natomiast w małych pompach ciepła stosujemy sprężarki zaprojektowane specjalnie do pomp ciepła o wysokiej sprawności roboczej.
2. Elektryczny układ sterowania
Dzięki funkcjom kontroli projektu można łatwo sterować pompą obiegową, kompensacją wody, zaopatrzeniem w wodę, pomocniczym ogrzewaniem elektrycznym i automatycznym odszranianiem PID. Użytkownicy mogą ustawić różne parametry w zależności od różnych potrzeb projektu i osiągnąć automatyzację całego systemu.
3. Płaszczowo-rurowy wymiennik ciepła
W pompie ciepła zastosowano wysokowydajny wymiennik płaszczowo-rurowy o powierzchni wymiany ciepła 3,7 razy większej niż w przypadku rur gołych. Jego unikalna konstrukcja i zwarta spiralna budowa zapewniają wystarczającą wymianę ciepła czynnika chłodniczego.
4. Elektroniczny zawór rozprężny
Stosujemy zawory rozprężne marki Sanhua i w połączeniu z systemem sterowania naszej firmy opracowaliśmy specjalny elektroniczny regulator rozprężny. Ten sterownik wykorzystuje technologię cyfrową do regulacji czynnika chłodniczego w oparciu o czynniki temperaturowe, aby osiągnąć optymalną wydajność przepływu i wyższą wartość COP.
Dane techniczne
| typ | FKH-12I/GW | FKH-20II/GW | FKH-40II/GW |
| Boczny wylot powietrza | Najlepszy wiatr | Najlepszy wiatr | |
| Specyfikacje mocy | 220 V ~ 50 Hz | 380 V 3N ~ 50 Hz | 380 V 3N ~ 50 Hz |
| Wydajność grzewcza poniżej A1 stan pracy(20) |
12kW | 20kW | 40kW |
| Pobór mocy grzewczej poniżej Stan pracy A1 |
4,8 kW | 8,2 kW | 16,2 kW |
| Wydajność grzewcza poniżej A2 warunki pracy(7) |
11,5 kW | 19kW | 38kW |
| Pobór mocy grzewczej poniżej Stan pracy A2 |
5,3 kW | 8,7 kW | 17,5 kW |
| Wydajność grzewcza poniżej A3 stan pracy(-12) |
10,5 kW |
17kW | 35 kW |
| Moc zużycia ogrzewania w stanie roboczym A3 |
5,3 kW |
8,5 kW | 19kW |
| Wydajność grzewcza poniżej A4working stan(-20) |
9kW |
15kW | 30kW |
| Moc zużycia ogrzewania w stanie roboczym A4 |
5,6 kW |
9,3 kW | 18,5 kW |
| Maksymalny prąd roboczy | 40A | 35A | 70A |
| wypisać | 2,1 m3/godz | 3,5m3/godz | 6,9m3/godz |
| hałas | ≤56dB(A) | ≤58dB(A) | ≤60dB(A) |
| Strata ciśnienia po stronie wody | ≤72 kPa | ≤75 kPa | ≤75 kPa |
| Rozmiar jednostki (długość x szerokość x wysokość mm) | 1030×410×1390 | 860×780×1780 | 1550×780×1780 |
| PODŁĄCZ ROZMIAR | DN32 (złączki sześciokątne) | DN32(sześciokąt sutki) |
DN40(sześciokąt sutki) |
| Masa jednostkowa (kg) | 160 | 212 | 412 |
Uzyskaj dodatkową pomoc
Leomon oferuje wysokiej jakości usługi ODM i OEM, dostosowując rozwiązania do Twoich potrzeb. Nasz doświadczony zespół inżynierów i projektantów wcieli Twoje pomysły w życie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji.