| MOQ: | 1 |
| Price: | negotiable |
| Standardowe opakowanie: | standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z życzeniem klienta |
| Okres dostawy: | 1-30 dni roboczych |
| Metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Ta pompa ciepła wysokotemperaturowa charakteryzuje się dużą wydajnością i wysoką stabilnością, zapewniając maksymalną temperaturę wody na wylocie 75°C-80°C. Jest to możliwe dzięki dedykowanemu kompresorowi pompy ciepła i inteligentnemu systemowi kontroli temperatury. Zastosowanie systemu sterowania o zmiennej częstotliwości dodatkowo zwiększa stabilność w warunkach wysokiej temperatury, czyniąc ją bardziej energooszczędną i przyjazną dla środowiska.
Nasze wysokotemperaturowe pompy ciepła mogą być również wykorzystywane do produkcji ciepłej wody użytkowej oraz do celów grzewczych. Mogą być również stosowane w specjalistycznych gałęziach przemysłu (takich jak przetwórstwo żywności, elektroformowanie, lakiernictwo, poligrafia, przemysł chemiczny i ubojnie) wymagających temperatury gorącej wody powyżej 55°C.
Cechy
1. Technologia kompresora EVI: Wykorzystuje kompresor Copeland EVI, zapewniający wydajną pracę w różnych warunkach.
2. Kompatybilność z wieloma źródłami zasilania: Obsługuje zasilanie jednofazowe 220V-240V oraz trójfazowe 380V-415V.
3. Kompleksowa ochrona bezpieczeństwa: Posiada funkcje ochrony przed temperaturą, czasem, przepływem wody, zamarzaniem, prądem oraz wyłącznik ciśnieniowy.
4. Elastyczna personalizacja: Oferuje opcje pełnej personalizacji, personalizacji w małych partiach oraz rozwiązania oparte na projektach/próbkach.
5. Szeroki zakres zastosowań: Nadaje się do willi, hoteli, fabryk, szpitali i mieszkań studenckich.
6. Certyfikaty jakości: Posiada certyfikaty CE, ISO9001, CCC, CB, RoHS, SASO i SGS.
7. Wysoka efektywność energetyczna: Współczynnik efektywności energetycznej osiąga 2,52-2,56, oszczędzając około 70% energii w porównaniu do tradycyjnych podgrzewaczy.
Zalety
1. Kompresor
Nasze duże pompy ciepła wykorzystują kompresory Copeland typu scroll (USA), podczas gdy małe pompy ciepła wykorzystują kompresory, specjalnie zaprojektowane dla pomp ciepła o wysokiej wydajności pracy.
2. Elektryczny system sterowania
Dzięki funkcjom sterowania projektem, można łatwo sterować pompą obiegową, kompensacją wody, dopływem wody, pomocniczym ogrzewaniem elektrycznym i automatycznym rozmrażaniem PID. Użytkownicy mogą ustawić różne parametry zgodnie z różnymi potrzebami projektu i osiągnąć automatyzację całego systemu.
3. Wymiennik ciepła typu płaszczowo-rurowego
Pompa ciepła wykorzystuje wysokowydajny wymiennik ciepła typu płaszczowo-rurowego, o powierzchni wymiany ciepła 3,7 razy większej niż rury nagie. Jego unikalna konstrukcja i kompaktowa spiralna struktura zapewniają wystarczającą wymianę ciepła czynnika chłodniczego.
4. Elektroniczny zawór rozprężny
Używamy zaworów rozprężnych marki Sanhua i, w połączeniu z systemem sterowania naszej firmy, opracowaliśmy specjalny elektroniczny kontroler rozprężny. Kontroler ten wykorzystuje technologię cyfrową do regulacji czynnika chłodniczego w zależności od czynników temperaturowych, aby osiągnąć optymalną wydajność przepływu i wyższą wartość COP.
Specyfikacje
| typ | FKH-12I/GW | FKH-20II/GW | FKH-40II/GW |
| Boczne wyloty powietrza | Górne wyloty powietrza | Górne wyloty powietrza | |
| Specyfikacje zasilania | 220V~50Hz | 380V 3N~50Hz | 380V 3N~50Hz |
| Moc grzewcza w warunkach A1 pracy (20) |
12kW | 20kW | 40kW |
| Moc pobierana do ogrzewania w warunkach A1 |
4.8kW | 8.2kW | 16.2kW |
| Moc grzewcza w warunkach A2 pracy (7) |
11.5kW | 19kW | 38kW |
| Moc pobierana do ogrzewania w warunkach A2 |
5.3kW | 8.7kW | 17.5kW |
| Moc grzewcza w warunkach A3 pracy (-12) |
10.5kW |
17kW | 35kW |
| Moc pobierana do ogrzewania w warunkach A3 |
5.3kW |
8.5kW | 19kW |
| Moc grzewcza w warunkach A4 pracy (-20) |
9kW |
15kW | 30kW |
| Moc pobierana do ogrzewania w warunkach A4 |
5.6kW |
9.3kW | 18.5kW |
| Maksymalny prąd roboczy | 40A | 35A | 70A |
| odpływ | 2.1m³/h | 3.5m³/h | 6.9m³/h |
| hałas | ≤56dB(A) | ≤58dB(A) | ≤60dB(A) |
| Strata ciśnienia po stronie wody | ≤72kPa | ≤75kPa | ≤75kPa |
| Rozmiar jednostki (długość x szerokość x wysokość mm) | 1030×410×1390 | 860×780×1780 | 1550×780×1780 |
| ROZMIAR POŁĄCZENIA | DN32 (złączki sześciokątne) | DN32 (sześciokątne złączki) |
DN40 (sześciokątne złączki) |
| Waga jednostki (kg) | 160 | 212 | 412 |
Uzyskaj więcej pomocy
Leomon oferuje wysokiej jakości usługi ODM i OEM, dostosowując rozwiązania do Twoich potrzeb. Nasz doświadczony zespół inżynierów i projektantów urzeczywistni Twoje pomysły. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji.
| MOQ: | 1 |
| Price: | negotiable |
| Standardowe opakowanie: | standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z życzeniem klienta |
| Okres dostawy: | 1-30 dni roboczych |
| Metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Ta pompa ciepła wysokotemperaturowa charakteryzuje się dużą wydajnością i wysoką stabilnością, zapewniając maksymalną temperaturę wody na wylocie 75°C-80°C. Jest to możliwe dzięki dedykowanemu kompresorowi pompy ciepła i inteligentnemu systemowi kontroli temperatury. Zastosowanie systemu sterowania o zmiennej częstotliwości dodatkowo zwiększa stabilność w warunkach wysokiej temperatury, czyniąc ją bardziej energooszczędną i przyjazną dla środowiska.
Nasze wysokotemperaturowe pompy ciepła mogą być również wykorzystywane do produkcji ciepłej wody użytkowej oraz do celów grzewczych. Mogą być również stosowane w specjalistycznych gałęziach przemysłu (takich jak przetwórstwo żywności, elektroformowanie, lakiernictwo, poligrafia, przemysł chemiczny i ubojnie) wymagających temperatury gorącej wody powyżej 55°C.
Cechy
1. Technologia kompresora EVI: Wykorzystuje kompresor Copeland EVI, zapewniający wydajną pracę w różnych warunkach.
2. Kompatybilność z wieloma źródłami zasilania: Obsługuje zasilanie jednofazowe 220V-240V oraz trójfazowe 380V-415V.
3. Kompleksowa ochrona bezpieczeństwa: Posiada funkcje ochrony przed temperaturą, czasem, przepływem wody, zamarzaniem, prądem oraz wyłącznik ciśnieniowy.
4. Elastyczna personalizacja: Oferuje opcje pełnej personalizacji, personalizacji w małych partiach oraz rozwiązania oparte na projektach/próbkach.
5. Szeroki zakres zastosowań: Nadaje się do willi, hoteli, fabryk, szpitali i mieszkań studenckich.
6. Certyfikaty jakości: Posiada certyfikaty CE, ISO9001, CCC, CB, RoHS, SASO i SGS.
7. Wysoka efektywność energetyczna: Współczynnik efektywności energetycznej osiąga 2,52-2,56, oszczędzając około 70% energii w porównaniu do tradycyjnych podgrzewaczy.
Zalety
1. Kompresor
Nasze duże pompy ciepła wykorzystują kompresory Copeland typu scroll (USA), podczas gdy małe pompy ciepła wykorzystują kompresory, specjalnie zaprojektowane dla pomp ciepła o wysokiej wydajności pracy.
2. Elektryczny system sterowania
Dzięki funkcjom sterowania projektem, można łatwo sterować pompą obiegową, kompensacją wody, dopływem wody, pomocniczym ogrzewaniem elektrycznym i automatycznym rozmrażaniem PID. Użytkownicy mogą ustawić różne parametry zgodnie z różnymi potrzebami projektu i osiągnąć automatyzację całego systemu.
3. Wymiennik ciepła typu płaszczowo-rurowego
Pompa ciepła wykorzystuje wysokowydajny wymiennik ciepła typu płaszczowo-rurowego, o powierzchni wymiany ciepła 3,7 razy większej niż rury nagie. Jego unikalna konstrukcja i kompaktowa spiralna struktura zapewniają wystarczającą wymianę ciepła czynnika chłodniczego.
4. Elektroniczny zawór rozprężny
Używamy zaworów rozprężnych marki Sanhua i, w połączeniu z systemem sterowania naszej firmy, opracowaliśmy specjalny elektroniczny kontroler rozprężny. Kontroler ten wykorzystuje technologię cyfrową do regulacji czynnika chłodniczego w zależności od czynników temperaturowych, aby osiągnąć optymalną wydajność przepływu i wyższą wartość COP.
Specyfikacje
| typ | FKH-12I/GW | FKH-20II/GW | FKH-40II/GW |
| Boczne wyloty powietrza | Górne wyloty powietrza | Górne wyloty powietrza | |
| Specyfikacje zasilania | 220V~50Hz | 380V 3N~50Hz | 380V 3N~50Hz |
| Moc grzewcza w warunkach A1 pracy (20) |
12kW | 20kW | 40kW |
| Moc pobierana do ogrzewania w warunkach A1 |
4.8kW | 8.2kW | 16.2kW |
| Moc grzewcza w warunkach A2 pracy (7) |
11.5kW | 19kW | 38kW |
| Moc pobierana do ogrzewania w warunkach A2 |
5.3kW | 8.7kW | 17.5kW |
| Moc grzewcza w warunkach A3 pracy (-12) |
10.5kW |
17kW | 35kW |
| Moc pobierana do ogrzewania w warunkach A3 |
5.3kW |
8.5kW | 19kW |
| Moc grzewcza w warunkach A4 pracy (-20) |
9kW |
15kW | 30kW |
| Moc pobierana do ogrzewania w warunkach A4 |
5.6kW |
9.3kW | 18.5kW |
| Maksymalny prąd roboczy | 40A | 35A | 70A |
| odpływ | 2.1m³/h | 3.5m³/h | 6.9m³/h |
| hałas | ≤56dB(A) | ≤58dB(A) | ≤60dB(A) |
| Strata ciśnienia po stronie wody | ≤72kPa | ≤75kPa | ≤75kPa |
| Rozmiar jednostki (długość x szerokość x wysokość mm) | 1030×410×1390 | 860×780×1780 | 1550×780×1780 |
| ROZMIAR POŁĄCZENIA | DN32 (złączki sześciokątne) | DN32 (sześciokątne złączki) |
DN40 (sześciokątne złączki) |
| Waga jednostki (kg) | 160 | 212 | 412 |
Uzyskaj więcej pomocy
Leomon oferuje wysokiej jakości usługi ODM i OEM, dostosowując rozwiązania do Twoich potrzeb. Nasz doświadczony zespół inżynierów i projektantów urzeczywistni Twoje pomysły. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji.