| MOQ: | 1 |
| Price: | negotiable |
| Standardowe opakowanie: | standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z życzeniem klienta |
| Okres dostawy: | 1-30 dni roboczych |
| Metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Nasza wysokotemperaturowa pompa ciepła o temperaturze 120°C posiada silną wydajność i wysoką stabilność, zapewniając maksymalną temperaturę wody wyjściowej 120°C.Dzięki dedykowanemu sprężarzowi pompy ciepła i inteligentnemu systemowi regulacji temperaturyZastosowanie układu regulacji zmiennej częstotliwości dodatkowo zwiększa stabilność w warunkach wysokiej temperatury, czyniąc go bardziej energooszczędnym i przyjaznym dla środowiska.
Nasze wysokotemperaturowe pompy ciepła mogą być również stosowane do ciepłej wody domowej i ogrzewania.,W odniesieniu do produktów objętych zakupem i drukiem, przemysłu chemicznego i uboju) wymagających temperatury ciepłej wody powyżej 55°C.
Cechy
1Technologia sprężarki EVI: wykorzystuje sprężarkę Copeland EVI do efektywnej pracy w różnych warunkach.
2Kompatybilność z wieloma źródłami zasilania: obsługuje jednofazową moc 220V-240V i trójfazową moc 380V-415V.
3Kompleksowa ochrona bezpieczeństwa: Funkcje temperatury, czasu, przepływu wody, przeciwzmrożenia, ochrony prądu i przełącznika ciśnienia.
4. Elastyczna dostosowanie: oferuje w pełni dostosowane, małe partii dostosowania i opcje projektowania / próbki oparte. 5. szeroki zakres zastosowań: nadaje się do willi, hoteli, fabryk, szpitali,i mieszkania studenckie.
6Certyfikaty jakości: Certyfikaty CE, ISO9001, CCC, CB, RoHS, SASO i SGS.
7Wysoka wydajność energetyczna: współczynnik wydajności energetycznej osiąga 2,52-2.56, oszczędzając około 70% energii w porównaniu z tradycyjnymi grzejnikami.
Zalety
1Kompresor:
Nasze duże pompy ciepła używają amerykańskich sprężarek kopalnych Copeland, podczas gdy małe pompy ciepła używają sprężarek, specjalnie zaprojektowanych dla pomp ciepła o wysokiej wydajności pracy.
2System sterowania elektrycznego:
Za pomocą funkcji sterowania projektem można łatwo kontrolować pompę cyrkulacyjną, kompensację wody, dostawę wody, dodatkowe ogrzewanie elektryczne i automatyczne odmrażanie PID.Użytkownicy mogą ustawić różne parametry zgodnie z różnymi potrzebami projektu i osiągnąć automatyzację całego systemu.
3. Wymiennik ciepła w muszce i rurze:
Pompa ciepła wykorzystuje wysokowydajny wymiennik ciepła w formie powłoki i rury, o powierzchni wymiany ciepła 3,7 razy większej niż w przypadku gołych rur.Jego wyjątkowa konstrukcja i kompaktowa struktura spiralna zapewniają wystarczającą wymianę ciepła środka chłodniczego.
4Elektroniczny zawór rozszerzający
Używamy zaworów rozszerzających marki Sanhua i w połączeniu z systemem sterowania naszej firmy opracowaliśmy specjalny elektroniczny sterownik rozszerzania.Ten sterownik wykorzystuje technologię cyfrową do regulacji czynnika chłodniczego w oparciu o czynniki temperatury w celu osiągnięcia optymalnego przepływu i wyższej wartości COP.
Specyfikacje
| rodzaj | FKH-20II/TGW | FKH-50II/TGW | FKH-100II/TGW | |
| Wiatr z góry | Wiatr z góry | Wiatr z góry | ||
| Specyfikacje mocy | 380 V 3N ̇ 50 Hz | 380V 3N~50Hz | 380 V 3N ̇ 50 Hz | |
| Pojemność ogrzewania w warunkach pracy A1 warunek ((20) |
20 kW | 50 kW | 100 kW | |
| Pojemność zużyta w warunkach pracy A1 stan |
12 kW | 29 kW | 58 kW | |
| Pojemność ogrzewania w warunkach pracy A2 warunek (7) |
19 kW | 49 kW | 98 kW | |
| Pojemność zużytej energii cieplnej w warunkach A2 warunki pracy |
12 kW | 31 kW | 62 kW | |
| Pojemność ogrzewania w warunkach pracy A3 -12) |
15 kW | 42 kW | 85 kW | |
| Pojemność zużytej energii cieplnej poniżej A3 warunki pracy |
11.5kW | 32 kW | 63 kW | |
| Pojemność ogrzewania w warunkach pracy A4 ((-20) | 14 kW | 37 kW | 75 kW | |
| Pojemność zużytej energii cieplnej w kategorii A4 warunki pracy |
11.2kW | 30 kW | 60 kW | |
| Maksymalny prąd roboczy | 36A | 70A | 140A | |
| rozliczenie | 30,4 m3/h | 80,6 m3/h≤ | 17.2m3/h | |
| hałas | ≤ 58dB ((A) | 60 dB (A) | ≤ 72dB ((A) | |
| Utrata ciśnienia po stronie wody | ≤ 75 kPa | ≤ 75 kPa | ≤ 88 kPa | |
| Wielkość jednostki ((długość x szerokość x wysokość mm) | 860×780×1780 | 1550×780×1780 | 2260×1230×2170 | |
| Wielkość łącznika | DN32 ((szesokątne sutki) | DN40 ((sześciokątne sutki) | DN80 ((flanszka) | |
| Masa jednostkowa ((kg) | 240 | 450 | 1350 | |
Zdobądź więcej pomocy
Leomon oferuje wysokiej jakości usługi ODM i OEM, zapewniając dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania. Nasz doświadczony zespół inżynierów i projektantów wprowadzi Twoje pomysły w życie.Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji.
| MOQ: | 1 |
| Price: | negotiable |
| Standardowe opakowanie: | standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z życzeniem klienta |
| Okres dostawy: | 1-30 dni roboczych |
| Metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Nasza wysokotemperaturowa pompa ciepła o temperaturze 120°C posiada silną wydajność i wysoką stabilność, zapewniając maksymalną temperaturę wody wyjściowej 120°C.Dzięki dedykowanemu sprężarzowi pompy ciepła i inteligentnemu systemowi regulacji temperaturyZastosowanie układu regulacji zmiennej częstotliwości dodatkowo zwiększa stabilność w warunkach wysokiej temperatury, czyniąc go bardziej energooszczędnym i przyjaznym dla środowiska.
Nasze wysokotemperaturowe pompy ciepła mogą być również stosowane do ciepłej wody domowej i ogrzewania.,W odniesieniu do produktów objętych zakupem i drukiem, przemysłu chemicznego i uboju) wymagających temperatury ciepłej wody powyżej 55°C.
Cechy
1Technologia sprężarki EVI: wykorzystuje sprężarkę Copeland EVI do efektywnej pracy w różnych warunkach.
2Kompatybilność z wieloma źródłami zasilania: obsługuje jednofazową moc 220V-240V i trójfazową moc 380V-415V.
3Kompleksowa ochrona bezpieczeństwa: Funkcje temperatury, czasu, przepływu wody, przeciwzmrożenia, ochrony prądu i przełącznika ciśnienia.
4. Elastyczna dostosowanie: oferuje w pełni dostosowane, małe partii dostosowania i opcje projektowania / próbki oparte. 5. szeroki zakres zastosowań: nadaje się do willi, hoteli, fabryk, szpitali,i mieszkania studenckie.
6Certyfikaty jakości: Certyfikaty CE, ISO9001, CCC, CB, RoHS, SASO i SGS.
7Wysoka wydajność energetyczna: współczynnik wydajności energetycznej osiąga 2,52-2.56, oszczędzając około 70% energii w porównaniu z tradycyjnymi grzejnikami.
Zalety
1Kompresor:
Nasze duże pompy ciepła używają amerykańskich sprężarek kopalnych Copeland, podczas gdy małe pompy ciepła używają sprężarek, specjalnie zaprojektowanych dla pomp ciepła o wysokiej wydajności pracy.
2System sterowania elektrycznego:
Za pomocą funkcji sterowania projektem można łatwo kontrolować pompę cyrkulacyjną, kompensację wody, dostawę wody, dodatkowe ogrzewanie elektryczne i automatyczne odmrażanie PID.Użytkownicy mogą ustawić różne parametry zgodnie z różnymi potrzebami projektu i osiągnąć automatyzację całego systemu.
3. Wymiennik ciepła w muszce i rurze:
Pompa ciepła wykorzystuje wysokowydajny wymiennik ciepła w formie powłoki i rury, o powierzchni wymiany ciepła 3,7 razy większej niż w przypadku gołych rur.Jego wyjątkowa konstrukcja i kompaktowa struktura spiralna zapewniają wystarczającą wymianę ciepła środka chłodniczego.
4Elektroniczny zawór rozszerzający
Używamy zaworów rozszerzających marki Sanhua i w połączeniu z systemem sterowania naszej firmy opracowaliśmy specjalny elektroniczny sterownik rozszerzania.Ten sterownik wykorzystuje technologię cyfrową do regulacji czynnika chłodniczego w oparciu o czynniki temperatury w celu osiągnięcia optymalnego przepływu i wyższej wartości COP.
Specyfikacje
| rodzaj | FKH-20II/TGW | FKH-50II/TGW | FKH-100II/TGW | |
| Wiatr z góry | Wiatr z góry | Wiatr z góry | ||
| Specyfikacje mocy | 380 V 3N ̇ 50 Hz | 380V 3N~50Hz | 380 V 3N ̇ 50 Hz | |
| Pojemność ogrzewania w warunkach pracy A1 warunek ((20) |
20 kW | 50 kW | 100 kW | |
| Pojemność zużyta w warunkach pracy A1 stan |
12 kW | 29 kW | 58 kW | |
| Pojemność ogrzewania w warunkach pracy A2 warunek (7) |
19 kW | 49 kW | 98 kW | |
| Pojemność zużytej energii cieplnej w warunkach A2 warunki pracy |
12 kW | 31 kW | 62 kW | |
| Pojemność ogrzewania w warunkach pracy A3 -12) |
15 kW | 42 kW | 85 kW | |
| Pojemność zużytej energii cieplnej poniżej A3 warunki pracy |
11.5kW | 32 kW | 63 kW | |
| Pojemność ogrzewania w warunkach pracy A4 ((-20) | 14 kW | 37 kW | 75 kW | |
| Pojemność zużytej energii cieplnej w kategorii A4 warunki pracy |
11.2kW | 30 kW | 60 kW | |
| Maksymalny prąd roboczy | 36A | 70A | 140A | |
| rozliczenie | 30,4 m3/h | 80,6 m3/h≤ | 17.2m3/h | |
| hałas | ≤ 58dB ((A) | 60 dB (A) | ≤ 72dB ((A) | |
| Utrata ciśnienia po stronie wody | ≤ 75 kPa | ≤ 75 kPa | ≤ 88 kPa | |
| Wielkość jednostki ((długość x szerokość x wysokość mm) | 860×780×1780 | 1550×780×1780 | 2260×1230×2170 | |
| Wielkość łącznika | DN32 ((szesokątne sutki) | DN40 ((sześciokątne sutki) | DN80 ((flanszka) | |
| Masa jednostkowa ((kg) | 240 | 450 | 1350 | |
Zdobądź więcej pomocy
Leomon oferuje wysokiej jakości usługi ODM i OEM, zapewniając dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania. Nasz doświadczony zespół inżynierów i projektantów wprowadzi Twoje pomysły w życie.Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji.